Pracovník/-ice sekretariátu ředitelů

Střední škola Sion High School, Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Hradecká 1151, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-03
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola Sion High School, Hradec Králové, IČ 71341501
Pracoviště:Střední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-03
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK/-ICE SEKRETARIÁTU ŘEDITELŮ
- PP na dobu určitou, jednosměnný provoz
- Popis pozice: administrativní pracovník/-ice v kanceláři - práce všeho druhu v kanceláři, telefonická i e-mailová komunikace, práce na PC, práce s dokumenty, práce s informačním systémem školy, vytváření příjemného zázemí
- Hledáme kreativní lidi, kteří jsou otevřeni různým formám práce a jsou nastavení pracovat týmově a společně tvořit školní prostředí, které odpovídá mottu naší školy "... jiná škola".
- Požadujeme: nejlépe vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské vzdělání s maturitou; flexibilitu, ochotu; pokročilé ovládání PC, Office; komunikativnost, milé vystupování; schopnost učit se nové věci; práce někdy i o úředních sobotách v rámci dálkového studia; výborná znalost pravopisu; rychlé psaní do počítače (optimálně všema deseti); aktivní znalost anglického jazyka, částečná znalost německého jazyka výhodou
- Nabízíme: příspěvky na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Více informací o Sion High School na: www.highschool.cz
- V případě zájmu kontaktuje zaměstnavatele e-mailem: [email protected]

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12435370707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)