Referent/ka- personalistika žáků - školní matrika

Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 1140, 627 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální referenti (44160)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, IČ 00226475
Pracoviště:Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61, Olomoucká 1140/61, Černovice, 627 00 Brno 27

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Bližší informace podá Ing. Pavel Meňhart, zástupce ředitele pro teoretické vyučování , e-mail: [email protected] nebo č.t. 548 515 172 nebo JUDr. Hana Čablová č.t.
548 515150.
Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mailovou adresu
[email protected].

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
přijme do pracovního poměru pracovníka na pracovní místo
referent - personalistika žáků - školní matrika

Požadavky:
střední vzdělání s maturitní zkouškou
znalost práce s PC (zejména textový editor, tabulkový procesor)
znalost psaní všemi deseti
znalost systému SaS nebo podobného elektronického systému pro vedení školní matriky
znalost organizace školního roku
znalost právních předpisů souvisejících se školstvím zejména školský zákon, spisová služba, vedení matriky, archiv, inkluze, přijímací řízení, ukončování studia
komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:
příspěvek na dovolenou
kulturní akce a zájezdy pro zaměstnance
příspěvek na penzijní připojištění
plat podle délky praxe

Nástup: od 1.5.2017

Poslední změna:2017-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12044010724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou