Správce operačního systému

Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Olomoucká 1140, 627 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16400 - 24660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, IČ 00226475
Pracoviště:Střední škola technická a ekonomická, Brno, Olomoucká 61, Olomoucká 1140/61, Černovice, 627 00 Brno 27

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 16400 do 24660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
přijme do pracovního poměru pracovníka na pracovní místo správce operačního systému

Požadavky:
Vysokoškolské - magisterský studijní program nebo bakalářský studijní program
obor Počítačové systémy, sítě, síťové OS, programování, webové aplikace, operační systémy
pokročilejší znalosti správy serverů na platformě OS Windows
základní znalosti OS Linux (UNIX) na úrovni správy systému
základní znalosti virtuálních strojů na úrovni správy
instalace a správa PC na platformě Win7, Win8, Win10
běžné opravy a údržba výpočetní techniky (SW, HW)
komunikativnost
praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
plat podle dosaženého vzdělání a délky praxe od 16 400 Kč do 24 660 Kč (dle nař. vl. č.564/2009 Sb)

Nástup: květen 2017 popř. dle dohody

Bližší odborné informace podá Ing. Miloš Kříž tel. 548 515 159, e-mail [email protected]

Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na e-mailovou adresu [email protected] nebo adresu školy

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12551970721

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně