Účetní

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Dělnická 21, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13920 - 20970 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola technická, Most, příspěvková organizace, IČ 00125423, http://www.sstmost.cz
Pracoviště:Střední škola technická, Most - Velebudice, Dělnická 21, příspěvková organizace, Dělnická 21, 43401 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13920 do 20970 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, pravidelné školení a vzdělávání, osobní příplatek
Podnikové stravování
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ÚČETNÍ
Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - majetku, pohledávek a závazků, na úseku zúčtovacích vztahů k odběratelům, dodavatelům a zaměstnancům a zúčtovávání daní a dotací, na úseku finančních prostředků a zdrojů, pohledávek a závazků. Sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bankovních účtech a kontrola bankovních zůstatků a hotovosti. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou.
Samostatné zajišťování agendy daně z přidané hodnoty a zajišťování daňového řízení se správcem daně.
Zajišťování inventarizace majetku a závazků.
HLÁSIT SE: Ing. Radka Arandjić tel.: 476 137 514 - volat Po - Pá 8:00 - 15:00, email: [email protected]

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11544180782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou