Majetková účetní

Střední škola technická, Most, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Dělnická 21, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13920 - 20960 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola technická, Most, příspěvková organizace, IČ 00125423, http://www.sstmost.cz
Pracoviště:Střední škola technická, Most - Velebudice, Dělnická 21, příspěvková organizace, Dělnická 21, 43401 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13920 do 20960 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, pravidelné školení a vzdělávání, osobní příplatek
Podnikové stravování
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie, osobní příplatek

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MAJETKOVÁ ÚČETNÍ
Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví - majetku
- odpovědnost za odpisy majetku organizace,
- správa odpisových plánů majetku,
- spolupráce při účetní likvidaci faktur ve vazbě na evidenci majetku,
- vyhotovení účetních záznamů a všech operací týkajících se majetku,
- odpovědnost za správné zařazení majetku,
- kontrola nákladů, které budou aktivovány do majetku společnosti,
- inventarizace (fyzická inventura, zpracovávání inventur),
- úzká spolupráce s finanční účtárnou,
- zpracování podkladů pro audit.
Požadujeme:
- dobrou praktickou znalost zákona o DPH
- znalost podvojného účetnictví a související legislativy
- zkušenost s účtováním dlouhodobého majetku
- odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k řešeným problémům
HLÁSIT SE: Ing. Radka Arandjić tel.: 476 137 514 - volat Po - Pá 8:00 - 15:00, email: [email protected]

Poslední změna:2016-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11544180782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou