Učitel/-ka praktického vyučování pro rybářkou praxi

Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1 (MPSV)

Místo práce
náměstí Hilmarovo 1, 507 32 Kopidlno, Okres Jičín
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
4800 - 5150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé praktického vyučování (23202)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1, IČ 64812201
Pracoviště:náměstí Hilmarovo 1, 50732 Kopidlno

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-01-02
Mzdové rozpětí:od 4800 do 5150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu posílejte životopis na e-mail: [email protected], případně volejte na tel.: 493 552 121 pí Adamcová.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání (Bc.) získané studiem: Pedagogických věd v akreditovaném bakalářském studijním programu nebo bakalářské odborné vzdělání (rybářství) + pedagogické studium. Praxe vítána.
Nabízíme PP, zkrácený úvazek (cca 5 hod/týden), mzda od 4 800 do 5 150,- Kč.

Poslední změna:2014-12-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 8233360777

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně