Učitel/-ka - ortopista/-ka v mš pro děti s vadami zraku

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549 (MPSV)

Štefánikova 549, 500 11 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
5200 - 6000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549, IČ 62690361
Pracoviště:Štefánikova 549/27, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-25
Mzdové rozpětí:od 5200 do 6000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL/-KA - ORTOPISTA/-KA V MŠ PRO DĚTI S VADAMI ZRAKU
- PP od 25. 8. 2015 do 30. 6. 2015, jedná se o zkrácený úvazek na 25%
- Požadujeme: min. střední odbornou školu, speciální pedagogika podmínkou, 1 rok praxe v oboru
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky a OZP
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected] (pí. Mgr. Rindová)

Poslední změna:2015-07-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9278580785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou