Nutriční terapeut/ka - dietní sestra/bratr

Středomoravská nemocniční a.s. (MPSV)

Místo práce
Mathonova 291, 796 04 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
16950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy (22650)

Pracoviště a kontakty

Firma:Středomoravská nemocniční a.s., IČ 27797660
Pracoviště:Středomoravská nemocniční a.s., stravovací provoz, Mathonova 291/1, Krasice, 796 04 Prostějov 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 16950 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě ve dnech po, út, pá - paní Říhová tel.: 582 315 161 (7:00-14:00 hod.), email [email protected]. Požadavky: SZŠ/VOŠ Nutriční terapeut/dietní sestra. Praxe na obdobné pozici výhodou. Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění. Požadujeme samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost a chuť pracovat. PD v rozmezí od 5:30 do 14:00 hod., víkendové služby. Zam. výhody: pracovní oblečení, zaměstnanecká strava, 5 týdnů dovolené. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 12032600711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou