Obchodní zástupce/kyně

Strojírna Litvínov spol. s r.o.

Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc, + motivační složka (provize 25.000-60.000Kč)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost KL-Tech s.r.o. působící na poli třískového obrábění kovů hledáme nové zaměstnance/kyně na pozici obchodní zástupce/kyně
• akvizice nových klientů, prezentace společnosti s cílem zajištění zakázek
• starost o stávající klienty a komunikace s nimi
• zpracování poptávek zákazníků a následných nabídek (cenová kalkulace, dohled nad rozpočty jednotlivých projektů)
• analýza trhu, reporting vedení
• účast na veletrzích
• služební cesty v oblasti daného regionu

Informace o náboru

• zázemí perspektivní společnosti, zajímavou a náročnou práci
• motivační mzdové ohodnocení (35.000brutto + motivační složka platu - provize 25.000-60.000Kč)
• automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook
• stravenky
• jazykové a vzdělávací školení
• možnost osobního a profesního růstu
• nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, technický nebo ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ strojírenství, technický nebo ekonomický směr
• praxe v oblasti obchodu ve strojírenství velkou výhodou
• znalost cizího jazyka AJ/NJ na komunikativní úrovni
• řidičský pr. sk. B (aktivní řidič)
• prezentační, komunikační, obchodní a analytické dovednosti
• znalost práce na PC (office, internet,)
• vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám
• aktivní přístup, ochotu cestovat a učit se nové věci
• samostatnost, pečlivost
• foto vítáno

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Expandující společnost KL-Tech s.r.o. působící na poli třískového obrábění kovů.
ID: 2069238  Datum zveřejnění: 1.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 Kč/měsíc, + motivační složka (provize 25.000-60.000Kč)