Technický manažer/ka obchodu

STROJÍRNA Vehovský s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Rybníčkům 360, 747 81 Otice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:STROJÍRNA Vehovský s.r.o., IČ 25362551
Pracoviště:K Rybníčkům 360, 747 81 Otice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*VŠ/SŠ vzdělání, vhodné pro absolventy, praxe na obdobné pozici výhodou, technické znalosti podmínkou, velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, svědomitost, výborné komunikační dovednosti, logické myšlení, orientace v obchodní administrativě, anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou.
Náplň práce: péče o stávající zákazníky (udržování a rozvíjení vztahů), vyhledávání nových obchodních příležitostí, kontaktování nových zákazníků, spolupráce s tech. týmem na obdržených poptávkách - poptávání kooperací, materiálů, kontrola plynulosti zakázek, dodacích lhůt, příprava cenových nabídek- kalkulace, pomoc při realizaci svěřených projektů.
Mzda od 20 000 Kč, prémie dle výkonů, stravování, firemní akce, jednosměnný provoz, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned.
Pracoviště: K rybníčkům 360, Otice.
KO: Ing. Miroslav Vehovský - email: [email protected]

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12104170706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní