Obchodný zástupca - Bardejov

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
od 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ získavanie zákazníkov a komunikáciu so zákazníkmi od účasti na obchodných rokovaniach, preberania objednávok, špecifikáciu požiadaviek zákazníka,
▪ vypracovávanie cenových ponúk,
▪ starostlivosť o zákazníkov,
▪ sledovanie kvality a včasnosti plnenia objednávok,
▪ vyhľadávanie nových zákazníkov,
▪ rozširovanie kanálov predajnej siete,
▪ koordináciu práce a podporu distribútorov a agentov v zahraničí,
▪ evidenciu zákazníkov, dohôd a zmlúv,
▪ vypracovávanie štatistík a trendov vývoja.

▪ práca v domácom a zahraničnom obchode,
▪ zaujímavé finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov,
▪ príležitosť pre ďalší profesijný rast,
▪ práca na ambicióznych projektoch v rámci celého sveta,
▪ uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
▪ firemný telefón, auto, notebook a pod.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre žiadateľov zo Slovenska, Česka a krajín celej Európskej Únie. Pracujeme v oblasti strojárstva. Sme držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa európskej normy ISO 9001:2000

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

▪ príjemné a seriózne vystupovanie,
▪ ochotu cestovať,
▪ výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
▪ zodpovednosť, spoľahlivosť, systematickosť,
▪ teamová práca,
▪ schopnosť zvládať stresové situácie,
▪ časová flexibilita,
▪ schopnosť samostatného rozhodovania,

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1625646  Datum zveřejnění: 5.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 900€ základ + 100€ osobné ohodnotenie, konečná výška mzdy závisí od skúseností a praxe uchádzača