Koordinátor/ka na prevádzke Ostrava, Česko

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Ostrava, Česko
Termín nástupu
1.1.2019
Mzdové podmienky (brutto)
25.000,-KČ (+ osobné hodnotenie 10.000,-KČ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s ľuďmi?
Rozmýšľaš, že využiješ svoje doterajšie skúsenosti v oblasti koordinácie a personalistiky?
Máš vrodenú úctu k ľuďom a považuješ sa za dobrého mediátora v komunikácii?
Chceš, aby Tvoje nápady, pripomienky a rady tvorili hodnotu a kultúru firmy?
Chceš byť súčasťou kolektívu skúsených, vyškolených personalistov, ktorí milujú svoju prácu?
A zároveň mať oporu vo firme s vyše 20-ročnou tradíciou na Českom a Slovenskom trhu?
Sú pre Teba motiváciou k práci aj iné hodnoty ako peniaze?
Už teraz sa tešíme na Tvoj životopis.

TVOJA PRÁCA BUDE OBNÁŠAŤ:
• Vedenie evidencie dennej dochádzky – aktualizácia informácií podkladov pre mzdy.
• Príprava zmlúv, podkladov a dokumentácie.
• Reporting a spracovávanie jednotlivých dokumentov pre nadriadených pracovníkov – mzdové, ekonomické, personálne.
• Plnenie požiadaviek od klienta – dohľadanie chýbajúcich zamestnancov, report pre jednotlivé oddelenia v spolupráci s náborovým oddelením.
• Komunikácia so zamestnancami a riešenie problémov a ich požiadaviek.
• Analýza fluktuácie a priama zodpovednosť za fluktuáciu.

*v prípade potreby ubytovanie zabezpečené a hradené
*kariérny a platový rast
*motivačné ohodnotenie (od počtu pridelených pracovníkov na stredisku)
*stabilná práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na pracovnom trhu
*vlastné auto, aj na súkromné účely
*firemný telefón a PC

V prvom rade by si mal byť človek, ktorý má rád ľudí, váži si ich a rešpektuje ich.
Kolektív by si mal podporiť dobrou náladou, zvládaním stresu pri pracovnej záťaži a akčnosťou.
Si zodpovedný, spoľahlivý a Tvoja výsada je vedieť dotiahnuť úlohy do konca.
K tomu všetkému kladieš dôraz na detail, si precízny a vieš si urobiť poriadok v administratíve a tabuľkách.
Ak si sa našiel/našla v danej charakteristike, radi Ťa uvidíme na pohovore.

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v ČR a SR s vyše 20-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

▪ príjemné a seriózne vystupovanie,
▪ ochotu cestovať,
▪ výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
▪ zodpovednosť, spoľahlivosť, systematickosť,
▪ teamovú prácu,
▪ schopnosť zvládať stresové situácie,
▪ časovú flexibilitu,
▪ schopnosť samostatného rozhodovania,

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2331885  Datum zveřejnění: 23.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,-KČ (+ osobné hodnotenie 10.000,-KČ)