Výrobní dělník, Jižní Morava (Mikulov/Břeclav - Novosedly)

Strojírny KŠX

Místo práce
Novosedly, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
od 120kč/h v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní dělník - operátor lisu obsluhuje celkovou činnost lisu. Spolupracuje s výrobním dělníkem - navlékání vlásenek a operátorem expanderu. Kompletní obsluha lisovacího stroje, seřízení stroje, přísun materiálu - měděných a hliníkových cívek a vlásenek, dle výkresu, vedení dokumentace a následná kontrola výrobku. Nastavování a korekce programů a spolupráce s ostatními složkami výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* ubytování
* týdenní zálohy (1000kč)
* přesčasy
* práce v 2 směnném provozu ( ranní a odpolední )
* stabilní práce

Informace o náboru

Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba vzduchotechniky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

KFŠ - DELTA, s.r.o. - o.z.
Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín
ID: 2601275   Datum zveřejnění: 25.10.2016