Výrobní dělník, Jižní Morava (Mikulov/Břeclav - Novosedly)

KŠX - DELTA, s.r.o.

Trenčianský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
13500,-KČ + (bonus 6800,-KČ) a príplatky ZP, (priemerný hodinový zárobok 100-120KČ/h v čistom)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní dělník - operátor lisu obsluhuje celkovou činnost lisu. Spolupracuje s výrobním dělníkem - navlékání vlásenek a operátorem expanderu. Kompletní obsluha lisovacího stroje, seřízení stroje, přísun materiálu - měděných a hliníkových cívek a vlásenek, dle výkresu, vedení dokumentace a následná kontrola výrobku. Nastavování a korekce programů a spolupráce s ostatními složkami výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zabezpečené a hrazené ubytování
* týdenní zálohy (1000kč)
* přesčasy
* práce v 2 směnném provozu ( ranní a odpolední )
* stabilní práce

Informace o náboru

Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba vzduchotechniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2601275  Datum zveřejnění: 7.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13500,-KČ + (bonus 6800,-KČ) a príplatky ZP, (priemerný hodinový zárobok 100-120KČ/h v čistom)