Svářeči

Strojírny Prostějov, a.s. (MPSV)

Místo práce
Kojetínská 3700, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14600 - 26500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Strojírny Prostějov, a.s., IČ 46900331
Pracoviště:Kojetínská 3700/5, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 14600 do 26500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy je možné zasílat na e-mailovou adresu: [email protected]. Vyučení v technickém oboru, svářečské oprávnění minimálně ZK/ZP 135 1.1 (Z-M1). Předchozí svářečská praxe v MIG/MAG svařování podmínkou. Výhodou platné svářečské oprávnění podle ČSN EN 287-1 nebo ČSN EN ISO 9606-1, metoda 135. Dobrá orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci. Ochota zvyšování kvalifikace ve svářečské škole. PD: Po-Pa 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Kojetínská 5, Prostějov

Poslední změna:2016-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10801950750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou