Obchodní zástupce

Styroprofile, a.s. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1946, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Styroprofile, a.s., IČ 28180577
Pracoviště:Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Firma Styroprofile, a.s. je český výrobce stavebních materiálů patřící mezi evropské lídry v oblasti výroby příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, výroby sádrokartonových kon-strukcí, dělení ocelového a hliníkového plechu, extruze plastu, strojního obrábění, projekční činnosti i výroby jednoúčelových strojů.

Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - pro region Čechy a Morava

Náplň práce
o péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
o aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů
o komunikace se zákazníky a analýza jejich potřeb,
o spolupráce s dalšími odděleními (výroba, expedice, marketing)

Požadujeme
o minimálně středoškolské vzdělání (obor stavebnictví je výhodou)
o uživatelská znalost balíčku MS Office, (znalost programu SAP výhodou)
o ŘP sk. B - aktivní řidič
o praxe v oblasti stavebnictví, stavebních materiálů, nebo obchodní činnosti
o samostatnou a kreativní osobnost
o příjemné vystupování, organizační a prezentační dovednosti
Nabízíme
o zázemí stabilní a prosperující společnosti
o odpovídající platové ohodnocení + provize z prodeje
o zaměstnání na hlavní pracovní poměr
o pružnou pracovní dobu, část práce formou HomeOffice
o zaměstnanecké benefity - služební automobil, mobilní telefon, notebook,
životopisy posílejte na e-mail: [email protected], vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
bližší informace k pracovnímu místu poskytne Tomáš Bláha, tel: 608 672 856, e-mail: [email protected]
Z : 20.10.2016

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11610850725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou