Dělník - operátor linky na výrobu kovových profilů

Styroprofile, a.s. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1946, 792 01 Bruntál, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
87 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci na zpracování plechu (72139)

Pracoviště a kontakty

Firma:Styroprofile, a.s., IČ 28180577
Pracoviště:Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 87 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Firma Styroprofile, a.s. je český výrobce stavebních materiálů patřící mezi evropské lídry v oblasti výroby příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, výroby sádrokarto-nových konstrukcí, dělení ocelového a hliníkového plechu, extruze plastu, strojního obrábění, projekční činnosti i výroby jednoúčelových strojů.

Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici:

Dělníka - operátora linky na výrobu kovových profilů

nabízíme:
- nástup v průběhu měsíce března 2017,
- pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou,
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- tří směnný provoz,
- odpovídající platové ohodnocení od 87,- Kč/hod,
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- práci v příjemném kolektivu,

požadujeme:
- minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem,
- vyučení ve strojírenském oboru, jeřábnický průkaz a zkušenost s VZV jsou výhodou
- samostatnost a manuální zručnost,
- s ohledem na manipulaci s kovovými profily je místo vhodnější spíše pro muže,

životopis posílejte na e-mail: [email protected], vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 3.2.2017

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 12107030751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou