Dělník - operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z polystyrénu

Styrotrade, a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Hrdinů 1327, 795 01 Rýmařov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
87 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (81899)

Pracoviště a kontakty

Firma:Styrotrade, a.s., IČ 26152924
Pracoviště:Styrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 87 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Rýmařov, třída Hrdinů 59
Firma Styrotrade, a.s. je největším českým výrobcem polystyrenu EPS v České republice. Výrobní program zahrnuje široké spektrum materiálů pro zateplení budov.

Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

náplň práce:
- obsluha výrobních linek na výrobu a řezání pěnového expandovaného polystyrénu

požadujeme:
- samostatnost a manuální zručnost,
- spolehlivost a ochotu učit se novým věcem,
- zkušenosti s řízením VZV výhodou,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- 3 směnný provoz
- pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou,
- odpovídající platové ohodnocení od 87,- Kč/hod + benefity,
- navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance,
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- práci v příjemném kolektivu

Životopis posílejte na e-mail: [email protected], tel.: 725 220 004
Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 6.1.2017

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11945670766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou