Vedoucí provozovny autosalonu peugeot

ŠUDOMA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Žatecká 142, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 36000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:ŠUDOMA s.r.o., IČ 25304241
Pracoviště:ŠUDOMA s.r.o.-1, Žatecká 142, Čepirohy, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 36000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Služební telefon, služební vozidlo, notebook

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VEDOUCÍ PROVOZOVNY AUTOSALONU PEUGEOT
Náplň práce:
- zajištění administrativního a provozního zázemí provozovny autorizovaného autosalonu
- vedení kolektivu pracovníků
- zodpovědnost za chod provozovny
- kontrola dodržování standardů
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme:
- velmi dobrou orientaci na automobilovém trhu
- zkušenosti a praxe s prodejem vozů min. 2 roky nutné
- praxe na manažerské pozici výhodou
- zkušenost s vedením kolektivu
- znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
- schopnost tvoření obchodních nabídek
- velmi dobrá znalost práce na PC
- výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- obchodní zdatnost
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení podle obchodních výsledků
- pravidelná školení
- zaškolení na stávající pobočce
HLÁSIT SE: Jan Šudoma tel.: 602 746 569, emal: [email protected]

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11967420785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou