Lisování odpadu - vyškov

SUEZ Facility a.s. (MPSV)

Místo práce
Vyškov, Okres Vyškov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
8250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUEZ Facility a.s., IČ 60487909
Pracoviště:SUEZ Facility a.s. - Vyškov, Vyškov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 8250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SUEZ Facility a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Lisování odpadu - Vyškov

Náplň práce:
- lisování plastového odpadu ve venkovních podmínkách s pomocí speciálního lisu

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve venkovních podmínkách
- ochotu pracovat vyjímečně o víkendu
- spolehlivost
- pečlivost

Nabízíme:
- pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
- odpovídající mzdové ohodnocení

Další informace o pozici:
Typ pracovního vztahu: zpočátku DPP (dohoda o provedení práce), poté možný přechod na pracovní smlouvu na zkrácený úvazek
Odměna: 90,- Kč/hod. v případě DPP
Pracovní úvazek: pondělí až pátek, 6 hodin/denně, ranní
Pracoviště: Vyškov
Nástup: od 1.3.2017

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo 607017686 nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Do předmětu uvádějte „Lisování odpadu - Vyškov".

Do své odpovědi na inzerát vložte prosím následující text:
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Facility a.s. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Děkujeme za Váš zájem.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12123210739

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání