Úklid - olomouc - zkrácený úvazek

SUEZ Facility a.s. (MPSV)

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
8250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUEZ Facility a.s., IČ 60487909
Pracoviště:SUEZ Facility a.s. - Olomouc, Olomouc

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 8250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
SUEZ Facility a.s. vyhlašuje VŘ na pracovní pozici:

Úklid - Olomouc - zkrácený úvazek

Náplň práce:
- úklid administrativní budovy - kanceláře, chodby, sociálky,...

Požadujeme:
- samostatnost
- spolehlivost

Nabízíme:
- práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
- pracovní úvazek: 6 hodin/den, ranní
- mzda: 8250,- Kč/měsíc
- bonus: stravenky, po určité době i dovolená navíc a další bonusy
- nástup: dle domluvy, v průběhu dubna nebo od 1.5.2017

V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo 607017686 nebo zašlete strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Do předmětu uvádějte „ Úklid - Olomouc - zkrácený úvazek“.

Do své odpovědi na inzerát vložte prosím následující text:
Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Facility a.s. výhradně za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.

Děkujeme za Váš zájem.

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12354590756

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání