Obsluha nakladače, dělník manipulační

SUEZ Využití zdrojů a.s. (MPSV)

Místo práce
K Lipníkům, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:SUEZ Využití zdrojů a.s., IČ 25638955
Pracoviště:SUEZ Využití zdrojů a.s. - Boskovice, K Lipníkům 31, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 90 do 110 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Manipulační dělník, obsluha kolového nakladače

Náplň práce
• obsluha kolového nakladače
• řízení vysokozdvižného vozíku – po dohodě
• manipulace s odpadem
• dodržování technologických a pracovních postupů v oblasti BOZP, PO a ŽP

Požadujeme
• SOU/SŠ
• řidičské oprávnění na VZV - výhodou
• oprávnění na řízení kolového nakladače, průkaz strojníka
• aktivní přístup k práci
• ŘP sk B
• samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme
• pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, pravidelná ranní směna
• stravenky, dovolená navíc a další firemní benefity

nástup: ihned
místo pracoviště: Boskovice

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12627110704

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání