Kariérní příležitost - Logistik s AJ a FJ! (od 23.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se FRANCOUZSKY a ANGLICKY hovořící človíček, který posílí tým logistiky ve výrobní mezinárodní firmě.

Zkušenosti v logistice nejsou nutné - zaškolíme, zaučíme.

Náplň práce:

- řešení zákaznických požadavků
- kooperace s výrobou a expedicí
- řešení reklamací
- tvorba příslušné dokumentace
- komunikace se zahraničím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zajímavé zahraniční firmy
- velmi dobré finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- příspěvky na stravování
- jazykové vzdělávání
- odborné vzdělávání
- místo výkonu práce: okr. Prostějov
- termín nástupu: ihned

Informace o náboru

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní firma působící v Olomouckém kraji a se zakázkami celosvětového formátu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- AJ na velmi dobré úrovni
- FJ na velmi dobré úrovni
- SŠ/VŠ vzdělání technického, příp. ekonomického směru
- znalost výrobního prostředí výhodou
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 1947105  Datum zveřejnění: 7.1.2015