Technik výrobních zařízení s AJ (od 22.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- plánování optimalizace výrobních zařízení
- zodpovědnost za správný chod výrobních linek
- preventivní údržba, řešení případných problémů v údržbě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP v zahraniční společnosti
- denní komunikaci v AJ
- zajímavou mzdu
- zaměstnanecké benefity
- stravování na pracovišti
- místo výkonu práce: Olomoucko
- termín nástupu: ihned

Informace o náboru

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční výrobce dílů do automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- AJ na komunikativní úrovni
- SŠ/VŠ strojař, nebo elektro
- vyhláška 50 §6 nutná
- schopnost vyznat se ve strojích a částech
- umět používat technickou dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 1949519  Datum zveřejnění: 5.12.2014