Programátor CNC soustruhu (od 23.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme tým mezinárodní výrobní společnosti o zkušeného pracovníka, který má zkušenost s obráběním na CNC soustruhu a zvládá i programovat!

Náplň práce:

- práce na CNC soustruhu
- dle výkresové dokumentace seřízení stroje a nástrojů
- obrábění dle zákaznických požadavků
- programování v přidruženém systému
- zodpovědnost za finální výstupy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé mzdové ohodnocení
- stabilní práci na HPP v mezinárodní společnosti
- podílení se na významných zakázkách firmy
- příspěvky na stravování
- místo výkonu práce: Olomoucko
- termín nástupu: ihned, příp. dle domluvy

Informace o náboru

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi na CNC soustruhu, příp. jiném obráběcím centru
- schopnost programovat (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc, aj.)
- umět číst a používat technickou dokumentaci
- ochotu pracovat na směny
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 1971193  Datum zveřejnění: 6.1.2015