Logistik s FJ a AJ (od 24.000 Kč) - Olomoucko - i absolvent!

SUGESTO s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se novou posilou logistického týmu zahraniční společnosti - významného dodavatele do automotive!

Právě hledáme francouzsky a anglicky hovořícího kolegu či kolegyni, a to na pozici Logistik.

Náplň práce:

- komunikace s významnými zákazníky po celém světě
- řešení zákaznických požadavků
- zodpovědnost za dodávky k zákazníkům
- řešení reklamací
- kooperace s výrobou, expedicí a jinými kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce v zahraniční firmě
- velmi dobré finanční ohodnocení
- možnost odborného růstu ve firmě
- podílení se na významných zakázkách
- jazykové vzdělávání
- odborné vzdělávání, aj.

Informace o náboru

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!
Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost působící v Olomouckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- FJ a AJ na komunikativní úrovni
- SŠ či VŠ vzdělání
- praxe v automotive výhodou
- zkušenosti v logistice výhodou, nikoliv podmínkou
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 1975839  Datum zveřejnění: 12.1.2015