Seřizovač CNC - laser, vysekávačka | okr. Olomouc

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní společnost nedaleko Olomouce přijme do svého týmu pracovníka na pozici Seřizovače CNC laseru, vysekávačky - znalost programování výhodou.

Náplň práce:

- seřizování a obsluha strojů
- práce s technickou dokumentací
- finální kontrola dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP s moderními stroji
- po zkušební době navýšení základní mzdy
- po zapracování různé odměny a příspěvky
- umožnění přesčasů

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní strojírenská firma se sídlem v okr. Olomouc.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi s CNC stroji alespoň 2 roky
- znalost čtení výkresů
- ochotu pracovat na 3 směny
- ideálně nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2093765  Datum zveřejnění: 23.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 Kč/měsíc