Vedoucí skladu s AJ (od 35.000 Kč) | Olomoucký kraj

SUGESTO s.r.o.

Okres Blansko, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Nový Jičín, Okres Kroměříž, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc, bonusy, možnost navýšení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se pracovník s manažerskou zkušeností a praxí jako vedoucí skladu.

Náplň práce:

- koordinace všech aktivit týkajících se skladu
- řízení a organizace práce podřízených pracovníků
- zodpovědnost za expedici produktů k zákazníkovi
- kooperace s ostatními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí rostoucí zahraniční společnost
- zajímavé finanční ohodnocení (+ bonusy)
- možnost vzdělávání - odborné, jazykové
- stravování na pracovišti, stravenky
- různé firemní benefity, aj.
- nástup možný ihned
- lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční výrobní firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 2 roky praxe ve skladu na vedoucí pozici
- AJ na velmi dobré úrovni
- schopnost řídit a vést kolektiv pracovníků
- praxe v automotive výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2102017  Datum zveřejnění: 19.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 Kč/měsíc, bonusy, možnost navýšení