Metrolog

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc, možnost navýšení po zapracování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se pracovník se zkušeností v metrologii. Rozšiřte tým strojírenské společnosti.

Náplň práce:

- vstupní a výstupní kontrola materiálu
- měření potřebnými měřidly, na stroji
- práce s výkresy a programem CAD

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci pro strojírenskou firmu
- možnost seberealizace
- po zapracování zajímavé benefity
- možnost odborného i kariérního růstu
- možnost nástupu ihned

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma v okr. Olomouc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi v měření min. 1 rok
- strojírenské vzdělání nutné
- schopnost číst a používat výkresy
- znalost CAD (modelování součástí při přeměřování)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2102043  Datum zveřejnění: 4.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 Kč/měsíc, možnost navýšení po zapracování