Technik kvality a metrologie (od 26.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme strojaře nebo elektrotechnika se znalostí výroby, kvality a metrologie! Ovládáte čtení výkresů, statistiku a také angličtinu? Reagujte, hledáme právě Vás.

Náplň práce:

• Zajišťování procesů v rámci kvality a výroby
• Řešení zmetkovitosti, nápravná opatření
• Zajištění metrologie – správných měřidel, jejich kalibrace, pořízení vhodných meřidel
• Podílení se na správném fungování výroby a strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve významné zahraniční firmě v okr. Prostějov
• Zodpovědná pozice v rámci kvality
• Možnost odborného vzdělávání – příspěvky, kurzy, školení
• Stravování na pracovišti
• Mnoho firemních benefitů
• Mobil i notebook k soukromému použití, aj.

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem v okr. Prostějov

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání strojírenské, elektro
• AJ na pokročilé úrovni – denní konverzace
• Nutná znalost statistiky – SPC, program Minitab
• Znalost prostředí výroby a fungování strojů, metrologie
• Orientace v kvalitě – FMEA, G8D reporty, Ishikawa, aj.
• Schopnost číst výkres

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2125609  Datum zveřejnění: 23.7.2015