Technik výrobní linky - povrchové úpravy (od 22.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme samostatného pracovníka se zkušeností v obsluze výrobní linky – kontrola správného chodu, kvalita, aj.

Náplň práce:

-zajištění provozu výrobní linky, obsluha linky
-průběžná kontrola provozu linky
-zodpovědnost za hladký chod linky
-řešení případných technických problémů
-kooperace s ostatními kolegy a odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

-zodpovědná práce ve významné firmě na HPP
-zajímavé finanční ohodnocení
-stravování na pracovišti, stravenky
-jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
-lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Dodavatel do automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-vzdělání chemického, příp. technického zaměření
-výhodou praxe v prostředí galvanovny, zinkovny, chromovny, aj.
-AJ na mírně pokročilé úrovni
-ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2155736  Datum zveřejnění: 29.3.2016