Zámečník se svářečským průkazem CO2 (od 20.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Kolín, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná strojírenská firma se sídlem v okr. Olomouc hledá do svého výrobního týmu nového kolegu na pozici Zámečníka.

Náplň práce:

-provádění zámečnických prací
-práce s vrtačkou, nůžkami, pilou, aj.
- částečné svařování, navařování podle výkresů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce pro stabilní strojírenskou firmu v kraji
-zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
-samostatnou a velmi zodpovědnou práci
-po zapracování zajímavé benefity

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SOU/SŠ technického směru
-min. 2 roky praxe na pozici zámečníka
-svářečský průkaz CO2, nutná znalost výkresů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2155745  Datum zveřejnění: 24.6.2015