Obsluha/ Programátor CNC horizontky (od 22.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené horizontkáře, kteří momentálně hledají pracovní uplatnění na Přerovsku!
Pokud máte praxi s horizontkou, umíte se orientovat v technické dokumentaci a zároveň zvládnete pracovat se systémem Heidenhain – jste pro nás pravý kandidát. Reagujte!

Náplň práce:

-Obsluha a údržba horizontky
-Programování v systému Heidenhain
-Práce s technickou dokumentací
-Finální kontrola výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Nadstandardní finanční ohodnocení (firma umožňuje i přesčasy)
-Stabilní práci na HPP ve významné firmě
-Stravování na pracovišti
-Místo výkonu práce: okr. Přerov

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost se sídlem v okr. Přerov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Praxe na pozici horizontkáře, příp. na obdobném stroji
-Umět programovat v systému Heidenhain
-Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
-Schopnost číst technickou dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2155826  Datum zveřejnění: 24.6.2015