Vedoucí výroby s AJ (od 35.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Hradec Králové, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava, Okres Pardubice, Okres Kroměříž, Okres Vsetín, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvládáte plánovat a řídit výrobu? Technický background a znalost AJ Vám nechybí? Hledáme člověka, co si poradí s každou situací, a to na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby
- Zavádění výrobních postupů a kontrola jejich dodržování
- Provádění opatření za účelem vyšší efektivnosti výroby
- Koordinace a plánování výrobních kapacit, analýza a hodnocení výroby
- Zodpovědnost za proškolení pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zodpovědnou práci – řízení výroby
- Zajímavé platové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity, stravenky
- Různé příspěvky a bonusy
- Odborné vzdělávání
- Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
- Termín nástupu: dle domluvy

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma sídlící v Olomouckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického zaměření
- AJ na velmi dobré úrovni, druhý jazyk výhodou
- Min. 3 roky praxe na manažerské pozici ve strojírenství, automotive výhodou
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2172411  Datum zveřejnění: 7.7.2015