Vedoucí údržby s AJ (od 38.000 Kč) | nedaleko Olomouce

SUGESTO s.r.o.

Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Kroměříž, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného pracovníka, který má praxi na pozici manažera údržby ve výrobní firmě a ideálně mezinárodním prostředí.
Mluvíte anglicky? Zašlete nám Váš životopis v ČJ i AJ!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za vedení celého oddělení údržby
- Dohled nad činnostmi podřízených pracovníků
- Nákup potřebných věcí v rámci údržby
- Zodpovědnost za BOZP a PO v rámci oddělení
- Zefektivňování procesů v údržbě, příp. výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobrou zkušenost v mezinárodní firmě, která dynamicky roste
- Práci v příjemném prostředí s novými stroji a mnoha zakázkami
- Zaměstnanecké benefity vč. atraktivní mzdy s možným růstem
- Odborné vzdělávání s možností osobního rozvoje
- Nástup možný ihned
- Lokalita pracoviště: nedaleko Olomouce

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost se sídlem v Ol. kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. 2 roky praxe na pozici manažera údržby ve výrobní firmě
- Angličtinu – na pokročilé úrovni (ústní i písemná)
- SŠ/VŠ technického směru
- Znalost principů štíhlé výroby, metod a nástrojů - KANBAN, LEAN, 5S, TPM, atd.
- Schopnost práce pod tlakem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2252831  Datum zveřejnění: 17.9.2015