Operátor výroby | Olomouc

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manuálně zručného pracovníka do výroby společnosti v Olomouci, který si projde tzv. kolečkem a bude se zaučovat na pozici v údržbě!

Náplň práce:

- ruční práce - kompletace, balení
- práce na lince - obsluha, mechanická údržba
- pomocné práce v rámci výroby
- asistence u linky v rámci údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na DPP ve významné výrobní firmě v Olomouci
- finanční ohodnocení s možností ovlivnění výše mzdy
- postupné zapracovávání na pozici v údržbě
- firemní benefity
- stravování na pracovišti
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ strojírenského, příp. jiného technického směru výhodou
- praxe jako operátor výroby (linka, pomocné práce, balící práce, aj.)
- zkušenosti s drobnou mechanickou údržbou strojů
- manuální zručnost
- ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2252905  Datum zveřejnění: 3.11.2015