Zámečník se svářečským průkazem CO2 (od 21.000 Kč) - nástup možný ihned!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná strojírenská firma se sídlem v okr. Olomouc hledá do svého výrobního týmu nového kolegu na pozici Zámečníka.

Náplň práce:

• provádění zámečnických prací
• částečné svařování, navařování podle výkresů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce pro stabilní strojírenskou firmu v kraji
• zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
• samostatná a velmi zodpovědná práci
• práce na 1 směnu

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost v okr. Olomouc.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ technického směru
• min. 2 roky praxe na pozici zámečníka
• svářečský průkaz CO2, nutná znalost výkresů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2252921  Datum zveřejnění: 17.9.2015