Obsluha ohraňovacího lisu (od 20.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte obsluhovat ohraňovací lis? Chcete se realizovat v úspěšné společnosti se zahraničními zakázkami? Nevadí Vám vícesměnný provoz?
Významná strojírenská společnost přijme pracovníka na pozici Obsluhy ohraňovacího lisu.

Náplň práce:

- práce s ohraňovacím lisem, příp. s jinými stroji v rámci výroby
- programování v přidruženém systému
- práce s výkresy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní práci na HPP ve významné firmě
- stravenky
- práci s moderními stroji
- místo výkonu práce: Olomoucko

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma obrábějící kovové díly.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi na těchto strojích, případně obdobných
- schopnost číst technickou dokumentaci
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- ochotu pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2253210  Datum zveřejnění: 17.9.2015