Tiskař (od 23.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme tiskaře pro obsluhu špičkového stroje!

Máte praxi jako tiskař a chcete se stát součástí významné společnosti působící v Olomouckém kraji, která Vám nabídne 5 týdnů dovolené, vzdělávání, stravování a moderní pracovní prostředí? Reagujte!

Náplň práce:

- obsluha tiskařského stroje
- drobná údržba, seřizování
- dohlížení nad technologií tisku, nad celým procesem
- spolupráce s kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- práci v čisté moderní výrobě s novými a zároveň špičkovými stroji
- nástup možný ihned
- lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost sídlící v Olomouckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe jako tiskař výhodou
- min. SOU/SŠ vzdělání v oboru polygrafie
- ochota učit se novým věcem
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2276828  Datum zveřejnění: 6.10.2015