Technolog - plechy (od 24.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme technologa se zkušeností v oblasti zpracování plechů.

Náplň práce:

- přijetí poptávky od zákazníka
- návrh technologického postupu vč. celkové kalkulace
- po odsouhlasení zakázky modelace dílce v CAD
- zavádění dílce do výroby vč. technologického postupu (sdělen spolupracovníkům)
- kontrola výroby
- zodpovědnost za technologii a celkový výstup

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v zajímavé firmě na samostatné pozici
- možnost seberealizace
- finanční ohodnocení s možným růstem
- práce s moderními systémy, stroji
- příjemné pracovní prostředí
- po zapracování zajímavé firemní benefity
- nástup možný ihned - preferujeme
- lokalita pracoviště: Olomouc

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma sídlící v Olomouckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost CAD (SolidWorks, Inventor, aj.)
- praxe na pozici technologa ve strojírenství (ideálně zpracování plechu, obrábění, aj.)
- schopnost zpracovávat kalkulace
- komunikativnost, technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2279118  Datum zveřejnění: 7.10.2015