Obchodní manažer s AJ – zahraniční obchod (30-35.000 Kč) | Přerov

SUGESTO s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Nový Jičín, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technické vzdělání, velmi dobrá znalost angličtiny a zkušenosti v obchodní činnosti ve strojírenství?
Rozšiřte tým významné výrobní firmy v Přerově - jste člověk, kterého hledáme!

Náplň práce:

- vyhledávání nových příležitostí na zahraničních trzích
- účast na jednáních, tvorba smluv a příslušných dokumentů
- komunikace se zahraničními zákazníky
- cestování za zákazníky, prezentace společnosti
- zodpovědnost za obchodní plán a jeho plnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP v úspěšné a moderní firmě
- stabilní místo s jistotou mzdy
- služební automobil, notebook, telefon
- příležitost k poznání různých států a kultur
- firemní benefity
- 5 týdnů dovolené
- lokalita pracoviště: Přerov
- nástup: ideálně ihned

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se zajímavými zakázkami v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- prokazatelná praxe min. 2 roky jako obchodní manažer ve strojírenství
- technické vzdělání – ideálně strojírenského směru
- velmi dobrá angličtina – min. B2 úroveň
- ochota cestovat i do zahraničí (Evropa), vč. dlouhodobějších služebních cest
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2392658  Datum zveřejnění: 13.1.2016