Konstruktér (od 25.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní společnost se sídlem v Přerově posiluje tým o konstruktéra, který se dobře orientuje ve výrobě a výkresech. Máte praxi na této pozici? Pak čekáme právě na Váš životopis!

Náplň práce:

- konstruování výrobků dle požadavků zákazníka
- tvorba dokumentace související s výrobou
- modelování ve 2D a 3D programech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP v přátelském prostředí výrobní společnosti v Přerově
- moderní strojní vybavení
- osobní i kariérní růst
- motivující mzdové ohodnocení
- stravování na pracovišti, stravenky
- poukázky na volnočasové aktivity
- týden volna navíc

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná výrobní společnost v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- praxe na pozici konstruktér min. 2 roky
- pokročilá znalost 2D/3D SW - AutoCAD, SolidWorks, aj.
- orientace ve výkresech, přesnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2411317  Datum zveřejnění: 26.1.2016