Účetní – nástup možný ihned (od 23.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v příjemném prostředí výrobní firmy, která Vám nabídne širokou škálu benefitů, pružnou pracovní dobu a možnost odborného růstu? Pokud máte praxi jako všeobecný/á účetní, pak jste pro nás tou pravou osobou – reagujte!

Náplň práce:

- vedení účetnictví (faktury, pokladna, závěrky, přehledy, aj.)
- spolupráce s ostatními odděleními
- tvorba statistik a jiných účetních přehledů
- administrativa – příchozí pošta, aj.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce v úspěšné firmě
- velmi dobré finanční ohodnocení
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- pružná pracovní doba
- notebook i telefon k soukromým účelům, aj.
- nástup ideálně ihned
- lokalita pracoviště: Prostějov

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významná výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. 2 roky praxi na pozici všeobecný/á účetní ve výrobní firmě
- velmi dobrá orientace v legislativě a příslušných změnách
- pečlivost, spolehlivost
- AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2425168  Datum zveřejnění: 5.2.2016