Plánovač výroby s AJ (od 26.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s plánováním výroby, mluvíte dobře anglicky a láká Vás práce v mezinárodním prostředí? Tak tuhle příležitost nepřehlédněte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost v Prostějově přijme do týmu plánovače výroby.

Náplň práce:

- kompletní plánování výroby dle zakázek
- každodenní komunikace se zahraničními zákazníky, dodavateli a dispečery
- dodržování termínů, řešení reklamací, tvorba příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce v příjemném kolektivu mezinárodní společnosti
- osobní i kariérní rozvoj
- moderním prostředí společnosti
- každodenní využití cizího jazyka s možností dalšího vzdělávání
- odborné vzdělávání
- motivační finanční ohodnocení
- stravenky, stravování přímo v areálu společnosti
- poukázky na sport, kulturu aj.
- práce na HPP v Prostějově
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ v oboru strojírenství/ekonomie/logistika aj.
- praxe v plánování výroby
- angličtina, na velmi dobré úrovni, druhý jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2426926  Datum zveřejnění: 8.2.2016