Obchodní referent – AJ +FJ/NJ/ŠJ (od 24.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás komunikace se světem? Umíte dobře anglicky a domluvíte se i jiným jazykem? Zašlete nám životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici obchodního referenta v úspěšné výrobní společnosti!

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky z celého světa
- řešení požadavků, reklamací
- zpracování příslušné dokumentace, reporty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP ve výrobní společnosti v Prostějově
- mezinárodní prostředí s přátelskou atmosférou
- každodenní využití jazyka
- mzdové ohodnocení dle šikovnosti
- benefity společnosti
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání – pozice je vhodná i pro absolventy!
- velmi dobrá znalost angličtiny a dalšího jazyku podmínkou
- komunikativnost, aktivní přístup, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2529484  Datum zveřejnění: 22.4.2016