Technik kvality (od 30.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Nový Jičín, Okres Kroměříž, Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v oddělení kvality ve výrobní společnosti? Umíte dobře anglicky a láká vás mezinárodní prostředí automotive? Máme pro Vás příležitost k uplatnění Vašich znalostí na pozici technik kvality v úspěšné společnosti na Olomoucku! Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- dosažení nejlepších výsledků výrobní kvality s cílem uspokojit požadavky zákazníka
- komunikace se zákazníky, řešení reklamací
- analýza možného výskytu vad, předcházení rizika
- podílení se na nových technologických postupech za zvýšením kvality výrobků
- schvalování nových požadovaných dílů do sériové výroby
- spolupráce s kolegy, práce se systémem a tvorba dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti v oblasti automotive
- přátelský kolektiv
- využití cizího jazyka
- různorodá pracovní náplň odměněná lákavou mzdou
- benefity společnosti ve formě příspěvků, pomůcek, aktivit aj.
- práce na HPP v okr. Olomouc
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Olomouci, působící v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického charakteru
- aktivní komunikace v anglickém jazyce, další jazyk výhodou
- praxe na podobné pozici v automotive výhodou
- znalost systému řízení jakosti (ISO/TS) a nástrojů kvality (FMEA, PPAP, APQP aj.)
- komplexní myšlení, komunikační schopnost, aktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2532416  Datum zveřejnění: 26.4.2016