Servisní technik (od 23.000 Kč)|Přerov

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Silná strojírenská firma z Přerova nabízí místo servisního technika ve svém týmu.

Náplň práce:

- servis a kontrola zařízení u zákazníků
- práce zámečníka (ruční práce s kovem)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP práce
- práce na jednu směnu
- příjemné ohodnocení s možností proplácení přesčasů
- firemní benefity (stravování v areálu, stravenky aj.)
- možné nastoupit ihned
- Oblast: Přerov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oblasti servisu, údržby a opravování
- řidičský průkaz skupina B (časté cesty)
- znalost práce s výkresovou dokumentací
- VZV/jeřábnický či vazačský průkaz výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2532519  Datum zveřejnění: 26.4.2016