Chemik ve výrobě (od 22.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se realizovat v úspěšné výrobní společnosti, která nabízí zajímavou práci s moderní technikou ve velice přátelském prostředí, rostoucí mzdu obohacenou o bonusy a další lákavé benefity? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- manipulace s chemickým materiálem a jeho skladování
- provádění chemických rozborů
- vedení příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce na HPP v moderním prostředí výrobní společnosti
- velice přátelská atmosféra
- možný růst mzdy dle šikovnosti + bonusy
- příspěvky na stravování na pracovišti
- balíček různých firemních benefitů (příspěvky, pomůcky,…)
- lokalita: Prostějov
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ chemického směru
- zkušenosti s rozborem chemických látek výhodou
- ochota pracovat ve směnném provozu, fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2548938  Datum zveřejnění: 5.5.2016