Specialista pro export (od 28.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Okres Vyškov, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšná výrobní společnost v Prostějově hledá posilu do logistického týmu na pozici Specialista pro export. Požadujeme perfektní znalost angličtiny, zkušenosti s exportem do celého světa a komunikativní schopnost!

Náplň práce:

- zajištění a tvorba potřebných dokumentů pro export
- komunikace se zákazníky v rámci celého světa
- dohled nad správným odchodem výrobku k zákazníkovi, příp. řešení problémů
- komunikace s přepravci
- kooperace s kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní zahraniční společnosti s velice přátelským prostředím
- široké uplatnění znalostí cizího jazyka s možnostmi absolvování kurzů
- růst mzdy po zapracování
- široká škála firemních benefitů
- dovolená nad rámec zákona
- místo výkonu práce - Prostějov
- práce na HPP, pružná pracovní doba, nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (logistické/technické)
- pokročilá znalost AJ podmínkou, další jazyk výhodou
- znalost celních problematiky pro export mimo státy EU výhodou
- komunikativnost, příjemné vystupování, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2549363  Datum zveřejnění: 5.5.2016