Obchodní manažer – akvizitor

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme úspěšnou společností v oblasti tisku/reklamy a momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť!
Hledáme ambiciózní kolegy, kteří jsou ochotni pracovat na živnostenský list, dokáží si svou práci velmi dobře zorganizovat a zároveň chtějí působit ve společnosti, která jim nabídne dobré jméno na trhu, zajímavé produkty a velmi slušně nastavené finanční ohodnocení.

Náplň práce:

- vyhledávání nových firemních zákazníků
- prezentace služeb a produktů na jednáních
- obchodní vyjednávání
- spolupráce s kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní finanční ohodnocení ve formě pravidelných následných provizí
- zázemí společnosti s dobrým jménem na trhu
- práce formou home office
- možnost kariérního růstu vč. tvorby vlastního týmu
- po zapracování možnost vlastní kanceláře
- pružná pracovní doba
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

SUGESTO s.r.o. - jsme společnost působící v oblasti tisku a reklamy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v obchodní činnosti jako obchodní zástupce/manažer
- proaktivní přístup, obchodní duch
- ŘP sk. B a vlastní vozidlo – ochota cestovat
- živnostenský list

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2550879  Datum zveřejnění: 6.5.2016