Specialista náboru s AJ - vhodné i pro absolventy

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme úspěšnou společností v oblasti vyhledávání zaměstnanců pro různé firmy a momentálně rozšiřujeme náš tým specialistů o komunikativního človíčka, kterého baví práce s lidmi!

Náplň práce:

- řešení náborového procesu našich klientů, tzn. vyhledávání kandidátů, pohovory, následná doporučení vhodných kandidátů zaměstnavateli
- komunikace s kandidáty a také se zaměstnavateli (současnými i potenciálními)
- tvorba inzerce a její následná publikace na internetu
- běžná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce na HPP v moderních kancelářích v Olomouci
- vícesložkové finanční ohodnocení s možným růstem
- 20 dní dovolené + 5 dní navíc v podobě sick days
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- kompletní zaškolení na pracovní pozici
- možnost seberealizace i kariérního růstu
- fitness prvky na pracovišti
- přátelský a usměvavý kolektiv
- nástup 8/2016

Informace o náboru

Chcete se stát součástí našeho týmu? Zašlete nám životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme poradenskou společností v oblasti lidských zdrojů a zároveň pro firmy zajišťujeme všechny potřebné tiskoviny, letáky, plakáty, atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
- angličtina na úrovni min. B1, další jazyk výhodou
- odolnost vůči stresu, organizační schopnosti
- praxe v náboru zaměstnanců či v obchodní činnosti výhodou
- ŘP sk. B podmínkou – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2577978  Datum zveřejnění: 25.5.2016